Бенкети

Бенкет ні в якому разі не дорівнює застіллю. Наразі бенкети суттєво різняться – насамперед за приводом, з якого збирається загал, а також за форматом, кількістю людей, настроєм, тривалістю, стравами, тощо. Головне, що відрізняє бенкет від звичайного застілля – це загальна мета, або ідея, привід, що об’єднує присутніх.

Кращий ресторан Києва для проведення бенкетів

Бенкет може відбуватися з нагоди певної дати у минулому, скажімо дня народження (особливо ювілею), річниці випуску з університету, весілля, або ж бенкет може бути частиною і гарним завершенням якоїсь важливої події – скажімо, того ж весілля, або конференції, ділової зустрічі (особливо якщо йдеться про укладання важливих угод), тощо.

Бенкет може бути підтвердженням загальної мети та згуртованості групи людей, що разом працюють – авжеж мова йде про так звані “корпоративи“.

За будь-яких обставин, головне у бенкеті, як це не дивно, не їжа та напої, а саме єдність присутніх на бенкеті – саме це є запорукою гарного бенкету і необхідною умовою…

…необхідною, але не достатньою. І тут вже час повернутися до їжі та напоїв, оформлення бенкетної зали, програми, антуражу, тощо. Тонкощів організації та проведення бенкетів чимало і… команда VD Restaurant Park із радістю поділиться ними із організаторами чергового бенкету.