Солянка!

Так, ми знову про бізнес-ланч. Не набридло? Ні! Смачно поїсти ніколи не набридає, тим паче, що кожного дня нас чекає нове меню.

От, скажімо, сьогодні, на обід в нас були: Продовжити читання “Солянка!”

Який струдель полюбляють у Відні?

Деякі оригінали вважають струдель питомо австрійською стравою і, певною мірою, вони праві. Адже саме австрійці спроміглися із звичайного рулета з листового тіста із начинкою зробити щось середнє між мистецтвом, релігією та атракціоном у одній страві.

Втім, танцюємо від печі. Насправді Продовжити читання “Який струдель полюбляють у Відні?”

Бульйончик, фрікасе та салатик…

Можна без кінця робити три речі – шукати логіку у промовах преЗедента, починати нове життя з понеділка і постити в Інтернеті фоточки смачних страв. Вдамося до найкориснішого з них:

Одже, на бізнес-ланч в нас сьогодні були Продовжити читання “Бульйончик, фрікасе та салатик…”

А компот?!

Свого часу бізнес-ланч у VD Restaurant Park включав, крім першого, другого і салату, ще й чай. Чорний, або зелений, на вибір, у чайничку. Але, по-перше, не усі люблять чай на обід, по-друге, не усі люблять чай на обід, і по-третє, ну, ви в курсі…

Тож, наразі бізнес-ланч у нашому ресторані Продовжити читання “А компот?!”

А що на друге?

Ну, так ми вже звикли, що комплексний обід – то “перше, друге і компот”. Насправді часи змінюються і бачення бізнес-ланчу (так сьогодні це називається) також змінюється. У VD Restaurant Park бізнес-ланч, це – перше, друге і салатик. Кожного дня – нове меню.

От, скажімо, на друге вчора в нас був Продовжити читання “А що на друге?”

Літній салатик

Наразі літню спеку трохи попустило і липень балує нас дощиками, а іноді навіть і справжніми зливами, як от учора. Втім, ми не про це, а про салати. Влітку зазвичай не дуже й то хочеться усіх отих олів’є, оселедців під шубою та інших “зимових” салатів. Воно й зрозуміло. Влітку організм вимагає чогось легкого, простого, свіжого. Існує безліч рецептів літніх салатів.

Літній салат

От, скажімо, легка літня композиція від кухні VD Restaurant Park Продовжити читання “Літній салатик”

Ланч, просто ланч.

Скажи мені, який твій бізнес-ланч і я скажу… А нічого не скажу, оскільки бізнес-ланч – це лише їда, швидкий спосіб офісному планктону зберігти час, здоров’я та гарний настрій для важкої праці на офісних галерах. Звичайно, хотілося б, щоб і бізнес-ланч, апріорі проста повсякденна їжа, усеж-таки радував і око і шлунок. Хіба це можливо?, спитаєте. Так, можливо. От, скажімо, сьогодні було так.