“Цезар” vs “а-ля Цезар”

Який салат “Цезар” справжній? Питання доволі часто ставлять відвідувачі ресторанів в усьому світі і зазвичай отримують запевнення, що саме їхня страва – це і є “той самий” класичний салат “Цезар”.

Правда полягає в тому, що Продовжити читання ““Цезар” vs “а-ля Цезар””

Новорічні будні

Усі люблять різдв’яні та новорічні свята. Особливо в Україні, де “український Рамадан” триває з 1 грудня (Романа) і аж до 19 січня (Водохреща, або Йордана). А особливо “полюбляють” цей період ресторатори, адже у ці дні до звичних святкувань ювілеїв, днів народження та весілль (так, є й такі диваки, що вирішують побратись на свята) додаються числені корпоративи, що їх наразі світкують ледь не усі поважаючі себе підприємства.

Не дивно, що VD Restaurant Park, як один з Продовжити читання “Новорічні будні”

Корпоративи із Олександром Висоцьким

Сезон корпоративів добігає зеніту. Передноворічна спека запалює очі та серця співробітників багатьох компаній, що проводять у ці дні корпоративні вечірки.

А ще у такі дні ярко сяє зірка Продовжити читання “Корпоративи із Олександром Висоцьким”

Від Івана до Йордана – український Рамадан

Зимові свята поступово набирають обертів. Українці – заповзяті у праці, але й відпочивати люблять і вміють.

З першим днем грудня розпочався цей дивний період, коли що не день – то привід. Адже за народним звичаєм саме з 1 грудня, Дня Святого Романа за православним календарем , в’ється вервечкою Продовжити читання “Від Івана до Йордана – український Рамадан”

Робота для кухарів, офіціантів та…

…та адміністратора. VD Restaurant Park запрошує на роботу фахівців. В нас багато роботи, дедалі більше, і ми прагнемо робити її краще. Приєднуйтесь!

Кого ми хочемо запросити приєднатись до нашої команди? Продовжити читання “Робота для кухарів, офіціантів та…”

Осінь. Сумно… але смачно!

Так, за усієї своєї чарівності та краси осінь усе ж таки має певне мінорне забарвлення, приходячи на зміну безтурботному сонячному літу. Також із настанням перших холодів у елітному середовищі кухарів-професіоналів прийнято змінювати літнє меню на осіннє.

І тут не все так погано, оскільки на зміну легким атмосферним літнім стравам приходять Продовжити читання “Осінь. Сумно… але смачно!”

Крем-суп

Сьогодні в нас на обід на перше томатний крем-суп. Дехто відверто не розуміє цієї страви. А комусь дуже подобається. Раджу першим вважати, що ви їсте борщ. Борщ? Так, борщ. Але не просто борщ, а з тюбиків для космонавтів 🙂

А усім тим, кому ця страва до душі, маленька історична довідка: Продовжити читання “Крем-суп”