Як знімається кіно

А от Ви знаєте, як знімати кіно? Навряд! І ми не знаємо. Якби усі зналися на кіномистецтві, то Коппола, Спілберг, Тарантіно та Скорцезе, а з ними й інші Вачовські та Коени навряд чи стали би знаменитостями. Вдалий фільм – це справжня магія! І не остання складова рецепту шедевру – вдалі локації.

Як от, наприклад, ресторан. Чимало сцен із гарних фільмів, телепередач, відеокліпів чи, скажімо, відеоблогів, знімалися у ресторанах.

VD Restaurant Park пропонує чи не найкращі у Києві локації для зйомок фільмів, серіалів, телевізійних передач, відеокліпів, запису інтерв’ю, відеоблогів, відеозвернень тощо. Фактурний та різноманітний інтер’єр відкриває перед досвіченними режисером та камераменом безліч варіацій для цікавої побудови кадру, як статичного, так і в динаміці. Вдале розташування ресторану дає можливість зробити перебивки інтер’єрного відеоряду сценам з вулиці, з парку, з тераси тощо.

У нас знімалось чимало відомих і не дуже відомих фільмів та серіалів. Деякі зйомки тривають і досі. Час від часу до нас навідуються й виробники телевізійного контенту та відеоблогери. На усіх чекає теплий прийом і доволі зручні умови для виготовлення якісного відеоконтенту.

Родзинка на торті – смачна кава та вишукана кухня. Не на камеру більшість діячів кіно та телебачення, що працювали на локаціях у VD Restaurant Park, зізнаються, що не останнім чинником у виборі VD Restaurant Park у якості локації для зйомок є відчайдушно запашна кава, приготована привітною дівчиною-бариста та теплі вечері після важкого знімального дня, розфарбовані мистецтвом шеф-кухара VD Restaurant Park.

Але, тссс… Це – секрет!

За секретами – звертайтесь сюди…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *