Конференц-сервіс

Якщо Вам необхідно провести семінар, тренінг, презентацію, ласкаво просимо в офісний центр VD MAIS. До Ваших послуг сучасна інфраструктура: велика і мала конференц-зали, презентаційне обладнання, комунікації, затишний ресторан, організація кава-брейків, паркінг.

ВЕЛИКА КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛА

Зала загальною площею 300 м² розташована на 2-му поверсі офісного центру і розрахована на комфортне розміщення до 200 осіб.

Високі стелі, великі оглядові вікна, що забезпечують максимум природного освітлення, архітектурний акцент на зоні розміщення екрану і доповідача, м’яке підсвічування вбудованими світильниками по периметру зали – все це створює умови для комфорту відвідувачів заходу, при цьому не відволікаючи учасників від акцентів заходу. Вікна конференц-зали виходять в тишу Відрадного парку – шум великого міста не завадить доповідачам.

Устаткування зали *:
– функціональні меблі
– потужний мультимедійний проектор
– великий екран
– LCD-монітор
– мікрофони і вбудована акустика
– ноутбук
– DVD-програвач
– фліпчарт з блоком паперу і маркерами
– кондиціонування і вентиляція повітря
– гардеробна
– доступ до мережі Інтернет

Вартість оренди зали:
день – 9000 грн.

МАЛА КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛА

Зала загальною площею 34 м² розташована на 2-му поверсі офісного центру і розрахована на комфортне розміщення 15 осіб.

Мала зала знаходиться недалеко від великого конференц-залу і досить часто використовується спільно з ним в якості допоміжного конференц-залу або кімнати для переговорів в ході конференцій і форумів.

Устаткування зали *:
– функціональні меблі
– плазмова панель
– ноутбук
– телефон
– фліпчарт з блоком паперу і маркерами
– кондиціонування і вентиляція повітря
– гардеробна
– доступ до мережі Інтернет
* Список необхідного обладнання обмовляється при замовленні конференц-сервісу

Вартість оренди залу:
день – 3000 грн.

ОРГАНІЗАЦІЯ КАВА-ПАУЗ, БІЗНЕС-ЛАНЧІВ, ФУРШЕТІВ

На першому поверсі офісного центру VD MAIS розташовано ресторан VD Restaurant Park, який надає послуги з організації кава-брейків і комплексних обідів для учасників проведених в бізнес-центрі заходів.

Кава-паузи організовуються або в самомій конференц-залі або в прилеглому до конференц-зали холі, до чаю і кави учасникам подаються тістечка, солодощі, легкі закуски.

Бізнес-ланчі для учасників конференцій, форумів, семінарів та інших заходів подаються в ресторані. До послуг гостей ресторану VD Restaurant Park м’яка атмосфера солідності і достатку і, звичайно ж, чудова кухня. Шеф-кухар ресторану і його команда здатні навіть досить прості страви повсякденної кухні зробити по-справжньому смачними. А вже в чаклунстві над стравами високої кухні їм немає рівних.

Продегустувати банкетне меню ресторану і його винну карту можна після закінчення ділової програми в ході фуршетів, званих вечерь, інших корпоративних заходів. Столи сервіруються або в ресторані, або в конференц-залі (залежить від меню, кількості учасників і таймінгу заходи).

З питань оренди конференц-залів, організації корпоративних заходів різного формату, організації кава-брейків, харчування під час і після заходів і інших Ви можете зв’язатися
з Андрієм Вікторовичем:
+38 (095) 274-87-69
a.patsev@vdmais.ua

з адміністратором Дмитром Андрійовичем:
+38 (095) 353-67-50
d.kosarev@vdmais.ua

З питань організації корпоративних заходів в ресторані також можете звернутися:

+38 (044) 201-02-02 (багатоканальний телефон, секретаріат бізнес-центру)
+38 (044) 277-22-00 (адміністратор ресторану)