Оновлені меню та карта вин

Український Рамадан (від Романа до Іордана) добігає кінця. Числені вихідні, корпоративи, походи крамницями, подарунки, застілля, мандарини, хуртовини, кутя та колядки, Буковель, походи до родичів, олів’є, томас, знову олів’є, Зеленський, інші сюрпризи, маленьке плюшеве поросятко під ялинкою…

Фуршет для бізнес-конференції - чи ненайважніша частина

Починається новий рік. VD Restaurant Park оновив меню та карту вин і їх можна подивитись/завантажити на нашому сайті:

Меню кухні (pdf) | Піца (pdf) | Карта напоїв (pdf)

…так, ціни, порівняно з минулим роком, дещо зросли. Прикро, звичайно, але, погодьтесь, дивно було б, якби цього не сталося. Адже за останній рік відчутно зросли ціни на усі продукти. У тому числі й ті, з яких творять смачні страви кухарі VD Restaurant Park. Заклад тривалий час тримав ціни незмінними, але… C’est la vie, як кажуть французи. Це – життя. І воно продовжується.

До речі про французів. Чомусь найбільше питань від завсідників ресторану стосується шампанського Moёt & Chandon. Зокрема брюту. Чи залишиться він у новій карті напоїв?

Тихий ресторан у центрі Києва

Так, дійсно, всесвітньо визнаний найкращим брют сьогодні нечасто зустрічається у енотеках київськиї закладів, навіть найпафосніших і найдорожчих. З огляду на реалії сьогодення ресторатори намагаються будувати барні карти на дещо більш демократичних лінійках напоїв. Перебравши кілька дюжин найкращих за версією tripadviser ресторацій Києва, лише в кількох можна побачити лінійку від виноробів Louis-Vuitton-Moët-Hennessy.

На щастя у карті напоїв VD Restaurant Park лишається й славнозвісний Impérial і шановані Хеннесі та Мартель. Але при цьому додано й більш демократичні альтернативи. Зокрема, чудові ігристі вина з Італії та України. Також для душі справжніх поціновувачів припаде й вибір бренді не лише з провінції Коньяк. Тож, не хвилюйтесь, до майстерності чаклунів кухні у VD Restaurant Park є ще й непогана енотека, де, напевне, знайдеться чим додати тепла Вашій затишній вечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *