Від Івана до Йордана – український Рамадан

Зимові свята поступово набирають обертів. Українці – заповзяті у праці, але й відпочивати люблять і вміють.

З першим днем грудня розпочався цей дивний період, коли що не день – то привід. Адже за народним звичаєм саме з 1 грудня, Дня Святого Романа за православним календарем , в’ється вервечкою низка святкових дат, серед яких і улюблені День Святого Миколая, Різдво Христове (до того ж, жадібні до свят українці примудряються святкувати Різдво і за григоріанським і за юліанським календарем), і Святвечір і Новий рік. А там ще й Новий рік за старим стилем, а ще й Катерини, і Андрія… Здається, святковим дням нема кінця аж до 19 січня, коли в нас святкують Водохрещу, або ж Йордана. Дотепники назвали цей період “Українським Рамаданом” і, як не дивно, але жартівлива назва прижилася.

Крім церковних та народних свят на цей період припадає і День Збройних Сил України – дуже важливий день для нашої країни, яка потерпає від агресії з боку північного сусіда, і саме наші воїни стали тією тонкою межею, що відділяє мирне життя із його великими та малими радощами, святами та буднями, від жахів війни та руїни.

А ще у грудні святкують професійні свята енергетики та цивільні авіатори, дипломати та працівники РАГСів, прокурори та судді, адвокати та архіваріуси, дизайнери та статистики, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та співробітники державної виконавчої служби.

Дадайте сюди ще числені передноворічні корпоративи, що їх ледь не усі підприємства та організації в Україні святкують у грудні з більшим або меншим розмахом. “Український Рамадан” виходить насиченим і затяжним.

Ну і, звісно, розпочинається ненудний період у житті команди ресторану VD Restaurant Park, адже саме зараз ледь не щодня у ресторані, а також у конференц-залі, що на цей час використовується здебільш, як концертна зала, вирують корпоративні свята. Щоб там не було, які б напасті та випробування не випадали на долю наших людей, але свято мусить бути. Show must go on…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *