Запашна кава

Ресторан VD Restaurant Park надає чудову можливість посмакувати свіжозвареною кавою. Не очікуйте на особливе кавове меню, довжиною з Амазонку чи на запальне шоу барист-ілюзіоністів, але класичний набір кавових напоїв та коктейлів – це саме те, на що Ви завжди можете сміливо розраховувати. Буденний еспресо, демократичний американо, ніжний латте або повітряний капучино – це ті маленькі радощі, що зігрівають повсякденне життя і надають йому смаку. Якщо Ви цураєтесь компромісів – замовте рістрето, полюбляєте контрасти – Вам припаде до смаку кава компана. А як щодо несподіванної кислинки еспрессо романо? Не вагайтесь, обирайте каву до настрою, як краватку до сорочки.

А обрати є з чого. Як є час та натхнення, спробуйте шейкерато – дивне сполучення кави та льоду. Бажаєте відчути літню прохолоду – фраппе стане у нагоді. Шовковисте мокко сілк дарує натхнення, а кава глясе – відчуття комфорту. Хоча, багатьом, аби вискочити з шаленого ритму повсякденного життя і зупинитись для відпочинку, достатньо горнятка віденської кави на літній терасі. А ще краще – смакувати каву удвох.

Ну, а для тих, хто не має часу зупинятись, стануть у нагоді наші акційні пропозиції #kava2go. Заберіть каву з собою – еспресо, американо, капучино чи латте. І що з того, що стаканчик паперовий. Але ж кава – справжня!